Сайт может содержать контент, запрещенный к просмотру лицам до 18 лет! ВР КРИМУ ОГОЛОСИЛА ПРО РЕФЕРЕНДУМ ЩОДО СТАТУСУ АВТОНОМІЇ — Клуб любителей Крыма
Клуб любителей Крыма

ВР КРИМУ ОГОЛОСИЛА ПРО РЕФЕРЕНДУМ ЩОДО СТАТУСУ АВТОНОМІЇ

27 февраля 2014
Автор: turist
Поделиться:
Президія Верховної Ради АРК виступила зі зверненням до жителів автономії. Про це Кримському інформаційному агентству повідомила прес-секретар голови Верховної Ради АРК Оксана Корнійчук.
"Кримчани, внаслідок неконституційного захоплення влади в Україні радикальними націоналістами за підтримки збройних бандформувань мир і спокій у Криму поставлено під загрозу. Вчорашнє зіткнення біля будівлі кримського парламенту, що призвело до кровопролиття та людських жертв, – це результат розгулу політичного екстремізму і насильства, що захлеснув країну. Україна скочується до цілковитого хаосу, анархії та економічної катастрофи. У цих умовах Верховна Рада АРК як вищий представницький орган влади в АРК, спираючись на волевиявлення кримчан, які її обрали, бере на себе всю відповідальність за долю Криму… Президія кримського парламенту вважає єдиним можливим шляхом виходу із ситуації, що склалася, застосування принципів прямого народовладдя. Переконані, що тільки проведення загальнокримського референдуму з питання удосконалення статусу автономії та розширення її повноважень дозволить кримчанам самим без зовнішнього тиску і диктату визначити майбутнє автономії", – йдеться у зверненні.
Нагадаємо, що сьогодні вранці будівлі кримського парламенту і уряду захопили невідомі озброєні люди, які згодом, за даними деяких ЗМІ, оприлюднили вимогу щодо проведення на півострові референдуму стосовно статусу Криму. 


Источник
 
 
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Мы рады приветствовать на нашем сайте всех любителей Крыма!Вы можете общаться с единомышленниками, вести свой личный блог, заводить фотоальбомы и открывать клубы по-интересам.Я перечислил основные возможности, но не все.Есть еще много полезного и нужного. Вы можете делиться свежими новостями своего города или оставлять рекомендации тем, кто только собирается приехать на нашу прекрасную землю!Мы будем рады если вы станете нашим активным участником!